Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Červenec 2011

Šokující výpověď bodyguarda: Britney Spears se nemyje, šťourá se v nose a prdí

26. července 2011 v 10:46 | Bee |  >PAPARAZZI<
Takhle Britney zachytili fotografové loni v únoru.
Popová princezna Britney Spears (29) má k ideálu čistotné a vždy upravené ženy pořádně daleko. Alespoň to tvrdí její bývalý bodyguard Fernando Flores, který zpěvačku zažaloval kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování. Hvězda se podle něj nemyje, nečistí si zuby a má pořádné problémy s drogami. To ale není zdaleka všechno.

Flores svou bývalou šéfovou u soudu zažaloval loni. Tvrdí, že před ním Britney chodila nahá a opakovaně na něj takto dorážela, aniž by o to stál.
"Sexuální výpady byly nežádoucí z různých důvodů. Spears měla odporné návyky, jako třeba nepřetržité kouření, kvůli němuž neustále smrděla zatuchlým tabákem," vysvětlil bývalý osobní strážce, proč nestál o intimní zážitky s Britney.
"Neomluvitelným způsobem a bez sebekontroly vypouštěla větry a šťourala se v nose, neustále byla bez důvodu hlučná a rouhačská. Celé dny se nekoupala, nepoužívala deodorant, nečistila si zuby, nečesala se, nebrala si boty ani ponožky," vyčetl muž všechny hříchy, které by od popové princezny nikdo nečekal.
Flores uvedl, že jeho předchozí policejní zkušenosti mu umožnily rozpoznat, že je zpěvačka pod vlivem drog.
"Spears byla psychicky labilní, nesnesitelná a náročná. Při různých příležitostech vyžadovala od zaměstnanců, aby ji oslovovali jako Jennifer nebo Queen Bee (včelí královna)," uvedl server Radaronline.com.
Flores, který pro Britney pracoval mezi loňským únorem a červnem, po ní žádá šest miliónů dolarů odškodnění. Z ani ne půlroční služby si údajně odnesl úzkosti, depresi a nespavost. Zpěvaččini právníci obvinění odmítli a označili je za pokus o "pošpinění její pověsti".

Amy Winehouse je PO SMRTI !!!!

23. července 2011 v 20:11 | Bee |  >NEWS<
Zpěv Amy Winehouse byl nezaměnitelný.
Sedmadvacetiletá soulová zpěvačka Amy Winehouse je po smrti! Hvězda britské popové scény, která má za sebou řadu zdravotních problémů a skandálů, mezi které patří i opilecký výstup na koncertě, byla nalezená bez známek života ve svém domě v severním Londýně. Příčiny smrti Amy Winehouse (✝27) nejsou zatím jasné.
Zprávu jako první uveřejnila stanice Sky News. Podle ní policie nalezla mrtvou Amy poté, co v 15 hodin přijala hovor na tísňové lince. Po příjezdu na místo ale záchranáři ženě, kterou před pěti lety proslavilo album Back to Black, již nedokázali pomoci.
Zpěvačku, která získala během své kariéry i pět cen Grammy, lékaři nedávno varovali, že pokud nepřestane s alkoholem a drogami, může zemřít. Na jejich slova teď bohužel pravděpodobně došlo.
O smrti své dcery ještě podle všeho neví její otec Mitch, který je právě na jazzovém festivalu ve Spojených státech. Právě on se ji v posledních týdnech snažil přimět k tomu, aby se ze své závislosti nechala léčit.
I přes špatnou životosprávu je ale smrt mladé talentované zpěvačky, jejíž hluboký hlas byl zcela nezaměnitelný, naprostý šok. Ještě tento týden se totiž nečekaně objevila na pódiu na festivalu v Londýně. Sama sice nevystupovala, užívala si však vystoupení své kmotřenky Dionne Bromfield. Vypadala skvěle a byla plná života.
Policie zatím příčinu smrti slavné zpěvačky nezná, nepředpokládá ale cizí zavinění. Spekuluje se o tom, že se Amy předávkovala drogami, nebo že její tělo nevydrželo enormní dávky alkoholu.
Už dříve její přátelé varovali, že se žene do záhuby. "Její pití je naprosto mimo kontrolu," svěřili už dříve deníku The Sun.
Amy se svým skonem nechtěně zařadila do prominentního klubu 27, který sdružuje všechny význačné hudebníky, kteří zemřeli v tomto brzkém věku. Kromě Winehouse v něm jsou také Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain, Brian Jones. Většina z těchto umělců zemřela za záhadných okolností, jejich životy však také ovládaly drogy.
Super.cz

Sledujte Wipeout - souboj národů

14. července 2011 v 11:11 | Bee |  >NEWS<

Již ve středu se můžete těšit na první díl Wipeoutu! Jak si povede český tým?
zdroj: Tv.nova.cz

HORSE-super slow motion

13. července 2011 v 11:01 | Bee |  >FUN<
Super slow motion jsou vlastně v překladu zpomalené záběry. Jelikož se mi taaak strašně líbí, tak jsem sem dala pár těchto slow motion videí s koníky. Jsou velmi zajímavé....

zdroj: Youtube.com

film Mafia 2

12. července 2011 v 19:13 | Bee |  >M-O-V-I-E<
Tento film pojednává o americké mafii, který pochází z české počítačové hry s názvem Mafia 2. Je to vlastně kompilace úplně všech nehratelných cutscén s českým dabingem přesně tak, jak jdou za sebou v jednotlivých kapitolách základní Mafie II. Autorem sestřihu je vývojář hry Josef Eisner.

zdroj: Youtube.com


Memoirs of a Geisha trailer

12. července 2011 v 16:48 | Bee |  >M-O-V-I-E<
Nádherný film, ale ještě nádhernější knížka. Doporučuji zkouknout. :)

Super hadříky za super ceny....

12. července 2011 v 15:02 | Bee |  >FASHION<
 
Připravila jsem pro vás super nabídky k nákupu letního, značkového ale hlavně levného oblečení, pouze do 3OOKč. Můžete se těšit na další nabídky, které si pro vás v budoucnu opět přichystám. Tak neváhejte a mrkněte se na TOP číslo 1 :D

TOP č. 1: Korálová princezna

Domácí šaty

Vestičku od 199,- si můžeš objednat zde.
Šaty od 149,- si můžeš objednat zde.

Blues Brothers Wayfarer Dark Black Sun Glasses - Black
Brýle za 27,- si můžeš objednat zde.
Šátek za 299,- si můžeš objednat zde.
Lodičky od 299,- si můžeš objednat zde.
Náramek od 199,- si můžeš objednat zde.
Náhrdelník za 299,- si můžeš objednat zde.
Lak na nehty FS - odstín 56 (perleťový lak s matovým prachem)
Lak na nehty za 37,- si můžeš objednat zde.

Kolonizace

12. července 2011 v 13:08 | Bee
Jen tak jsem bloudila internetem, když v tom jsem narazila na tuto zajímavou animaci, která znázorňuje průběh osídlení naší planety. Zaujala mě natolik, že jsem se rozhodla dát ji sem na blog. :D