Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Květen 2011

Hans Hagen

6. května 2011 v 17:23 | beeee |  >OSUDY<
Pověst o německém vojákovi wehrmachtu jménem Hans Hagen patří k těm nejznámějším, které jsou spojené s lomy na Americe. Tento muž zůstal při ústupu německé armády osamocen a byl nucen se schovat před partyzány v labyrintu štol vápencového lomu Amerika. Štoly spojující kamenolomy se pak staly jeho domovem i vězením. Možná Hagen opravdu existoval, skutečně zešílel ze života ve tmě, vlhku a samotě a za oběť mu padlo mnoho těch, kteří v Americe hledali dobrodružství, romantiku a únik od všedního života. Avšak také se možná hrůzu nahánějící pověsti ujal později "těžký zločinec", který měl důvody skrývat se před světem a snad i spravedlností. Naučil se legendu podporovat, návštěvníky podzemí děsit a sám se tak stal Hagenem. Snad dokonce našel za jakýmsi odkryvem závalu kostru pravého Hagena. Byla oblečena do uniformy wehrmachtu, vyzbrojena německou pistolí, bodákem, samopalem a granátem. V helmě měla průstřel a vypadalo to, že muž kterému skelet patřil, spáchal sebevraždu, když ho zával uzavřel ve slepé chodbě. Zločinec si vojákovu výbavu přivlastnil, což mu pomohlo k věrohodnějšímu vydávání se za Hagena. Je ale také možné, že si právě on celou legendu od základu vymyslel nebo celá legenda jen kvůli němu vznikla. Důležitou roli v legendě hraje nad jezírkem visící staré důlní zařízení - kovový gong, sloužící dříve horníkům ke zvukové signalizaci. Kdo gong u Hagenovy štoly rozezní, ve zdraví se z podzemí nevrátí. Stačí prý třikrát zazvonit a zavolat Hagena, aby byl váš osud zpečetěn.
Německý voják Hans Hagen, který se ukryl před partyzány na sklonku války v labyrintu štol lomů Amerika, dodnes děsí všechny ty, kdo se odváží do labyrintu vstoupit. Kdo starý gong u Hagenovy štoly rozezní, ten se z podzemí nevrátí nebo do roka zemře.

zdroj: Ok4to.unas.cz

Michalu Šepsovi fandí i Klausova vnoučata!

5. května 2011 v 18:07 | beeee |  >NEWS<
Syn prezidenta Václava Klause Jan pravidelně chodí se svými dětmi a manželkou Veronikou na přenosy Česko Slovenské SuperStar. Dvojčata Barbora s Robertem (7) si jako jasného favorita vybrala Michala Šepse (16)!

Jak dokazují fotografie děti si Šepse oblíbily natolik, že se s ním chtěly za každou cenu vyfotit. To se jim nakonec před dvěma týdny podařilo. Minulou neděli si vše zopakovaly a s transparentem naklusaly přímo do šatny finalisty SuperStar. Jen s tou výjimkou, že přišel jen Robert, jeho sestra zůstala s tátou doma.
Podle koordinátorky projektu Česko Slovenské SuperStar je Klausova rodina pravidelným hostem. "Ano, je to tak. Děti se na přenosech dobře baví a jejich jasným favoritem je Michal Šeps, tak jsme jim dovolily, aby se s ním mohly vyfotit, byl to pro ně velký zážitek," řekla Blesk.cz Lucie Juráčková.
zdroj: Blesk.cz

Katy Perry chce Williama? Nalakovala si ho na nehty

5. května 2011 v 18:03 | beeee |  >NEWS<
Zpěvačka Katy Perry (26) si asi oblíbila prince Williama (28). Rozhodla se polepit si nehty jeho podobiznami.

Americká zpěvačka Katy Perry netradičním způsobem vyjádřila, že se jí líbí britský princ William. Nehty na rukou si nechala polepit jeho podobiznami. Na obrázcích byl princ jako dítě v náručí matky Diany (†36) či v uniformě.
Snad aby jeho novomanželka nežárlila, na dvou drápcích byl i se svou novomanželkou Kate, kterou si 29. dubna vzal za manželku. Perry je sice vdaná paní, ale to neznamená, že se jí nelíbí i někdo jiný, než její manžel, komik Russell Brand (36). Zpěvačka tak originálním způsobem vyjádřila, co si myslí.
zdroj:tajný