Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Duben 2011

t.A.T.u.

30. dubna 2011 v 15:00 | barushka |  >MUSIC<


Tatu (rusky: Тату) je ruské popové duo, které tvoří Lena Katina a Julia Volkovová.

Historie

Původní koncept Tatu byl vytvořen bývalým dětským psychologem a pracovníkem marketingu Ivanem Šapovalovem, který se stal hudebním producentem. Katinová a Volkovová se navzájem znaly již před startem Tatu, protože obě zpívaly v populárním dětském sboru Něposedy (Непоседы). Šapovalov si vybral Jelenu na konkurzu v roce 1999, aby zpívala píseň o válce v Jugoslávii. Později se rozhodl vytvořit duo a přibral Julii Volkovovou (která také byla na konkurzu). Oběma bylo v té době 14 let.
Několik videoklipů dua bylo zakázáno, například videoklip k skladbě "Prostye Dvizheniya (Prosté pohyby)" ukazuje, jak jsou běžnou součástí našeho života jednoduché pohyby jako pití vody, čtení knihy (což předvádí Jelena) nebo masturbace (což znázorňuje Julia). Problémy měl i videoklip k písni Ja soshla s uma (stejný i pro anglickou verzi All the Things She Said), který zobrazoval dívky za plotem, jak se trápí, prosí rodiče za odpuštění a vášnivě se líbají, zatímco na druhé straně plotu stojí lidé, kteří se na ně dívají s nelibostí.
Po velkém úspěchu v Rusku bylo album 200 po vstrečnoj ve stejné verzi vydáno začátkem roku 2002 znovu a nasazeno v dalších státech jakoPolsko, Maďarsko, Bulharsko, Slovensko a Česko. Koncem roku 2002 bylo album vydáno v anglické verzi jako 200 km/h in the Wrong Lane. Tohoto debutového anglického alba se po celém svět prodalo přes 5 milionů kopií.
Texty a videoklipy jejich skladeb i další chování naznačovalo, že obě dívky mají spolu lesbický vztah. Teprve koncem roku 2003 toto vyvrátily s tím, že to byl marketingový trik producenta Šapovalova.

Gomenasai


All About Us

Sparks (EN) music video


White Robe (EN) music video


All the things she said (RUSSIAN VERSION)


Nas Ne Dogonyat Live Krasnoe Leto 2006


youtube.com

Václav Klaus krade? :)

13. dubna 2011 v 14:45 >FUN<

Redakce 168 hodin opět šokovala. Odhalila kleptomanské sklony našeho prezidenta.
Zdroj: http://www.youtube.com/user/pansmith