Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Září 2010

VIDEO: Nejlepší scénky Mr. Beana

29. září 2010 v 14:15 | barUsh |  >FUN<
VIDEO: Nejlepší scénky Mr. Beana
Balení na prázdniny

Hrátky s betlémem

Správné stolování

Mr. Bean nepotřebuje hotelovou službu

Podvody při zkoušce

Dirigent

Autíčko zničené tankem

Bláznivý golf

Jízda na střeše

Převlékání do plážového

Malé modelky

29. září 2010 v 14:05 | barUsh |  >FUN<
Trošičku neobvyklé, vypadají spíš jako zmalované panenky :D

Kočka, co neustále splachuje záchod :)

22. září 2010 v 18:02 | barUsh |  >FUN<


Elastická super žena

22. září 2010 v 18:00 | barUsh |  >FUN<


Božský Justin odstavil Lady Gaga

19. září 2010 v 21:37 | barUsh |  >NEWS<
Justin Bieber právě koncertuje v USA. Na jaře ale přiletí do Evropy a zazpívat by měl i v Praze

Ještě před třemi lety ho neznal vůbec nikdo. Pak jeho maminka nahrála na internet pár videí, jak si zpívá ve sklepě. A právě to způsobilo, že se Justin Bieber (16),
teenager z kanadského maloměsta, stal hvězdou.

Rybář chytil obří zlatou rybku

19. září 2010 v 21:29 | barUsh |  >FUN<
Rybář chytil obří zlatou rybku

Takový úlovek je pro každého rybáře snem. Nejenže je tato zlatá "rybka" opravdu masivní, ale navíc není zvykem, aby tento druh, takzvaný koi kapr, dosahoval takových rozměrů.
Byla to legenda

Rybář Raphael Biagini měl ale štěstí. V na jihu Francie na něj čekal čtrnáctikilový koi kapr, který to po deseti minutách zápolení konečně vzdal a nechal se chytit.
Tento gigantický koi kapr byl přitom jednou z legend jezera - podobně jako známá nestvůra v jezeře Loch Ness.
Mnoho rybářů si na přerostlou zlatou rybku brousilo zuby, ale žádnému se jí do té doby nepodařilo chytit.
Velký bojovník
"Na začátku jsem nedokázal říct, co to bude, ale věděl jsem, že to bude velké," říká k tomu šťastný rybář Raphael Biagini.
"Tahle ryba byla dobrým bojovníkem, ale ne dost dobrým," dodal hrdě.
Kdo se ale domnívá, že koi kapr putoval na talíř, ten se mýlí. Kromě toho, že to není příliš chutná ryba, je tu ještě ona legenda, kterou by byla škoda zničit.
A kdo ví, třeba rybka splní Raphaelovi nějaká ta přání.

Kristen Stewart smrdí. Když znervózní

19. září 2010 v 21:25 | barUsh |  >NEWS<
Kristen Stewartová smrdí. Když znervózní

Kristen Stewart, hvězda filmů Stmívání, říká, že ji rozhovory s novináři vyvádějí z míry. Pod tlakem se začíná potit a má pocit, že začíná zapáchat.

"Člověk prostě znervózní. Nevím, co si s tím počít. Ale když jsem nervózní, mám pocit, že mám v hlavě úplně vymeteno. Jen tak točím palci, potí se mi ruce a nepříjemně zapáchám," prozradila mladá herečka reportérům listu Stylist.

Smrdí i Robert Pattison
Robert Pattison, její přítel a kolega z filmů Stmívání, se pro změnu musel před pár měsíci bránit nařčení, že se při natáčení snímku Nový měsíc dost často nesprchoval. Jeden z členů filmového štábu tvrdil, že idol žen a dívek svým zápachem "dohání lidi k šílenství".

Zdá se, že Kristen a Robert mají dost společného. A za pár měsíců se chystají společně zamířit do Vancouveru, kde se od února bude točit zatím poslední díl ságy o upírech, která je proslavila.

Katy Perry nechce Keshu ani cítit !!!

19. září 2010 v 10:18 | barUsh |  >NEWS<
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Katy v Keshi vidí velkou konkurenci.

Lady Gaga jako muž Jo Calderone- FOTO Nick Knight

12. září 2010 v 10:38 | barUsh |  >NEWS<
Objevily se nové fotky Lady GaGa, na kterých je jako muž Jo Calderone. Photoshooty nafotil Nick Knight pro japonské vydání časopisu VOGUE pro muže.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rihanna na Havaji nosí kolt proklatě nízko

9. září 2010 v 14:11 | barUsh |  >NEWS<

Když dovolená nebo prázdniny, tak jedině na Havaji! Přesně tohle heslo razí barbadoská zpěvačka Rihanna (22), která místní pláže obráží snad častěji, než pobřežní hlídka.
Naposledy předvedla ve dvoudílných plavkách nejenom své sexy křivky, ale i nové tetování.

Námořnice a ufoni

Je Rihanna opravdu tak střelená, že si nechala na stehno vytetovat pistoli?Není tomu tak! Tetování je dočasné a zpěvačka ho má kvůli roli ve snímku  Battleship.
Ten se natáčí na motivy známé hry Loďě. Namísto čtverečkovaného papíru a hlášek jako »C4? Potopená!« uvidíme zpěvačku jako námořnici, která bojuje proti mimozemšťanům. Na Oscara to asi nebude…

Blesk.cz

Lady Gaga kvůli dietám musela 6x do nemocnice!

9. září 2010 v 14:05 | barUsh |  >NEWS<
Lady Gaga kvůli dietám musela 6x do nemocnice!
Zpěvačka Lady Gaga vloni šestkrát skončila v nemocnici kvůli extrémním dietám. Stalo se například, že mezi dvěma zkouškami kostýmů zhubla i devět kilo.

David Ciemny, manažer jejího turné, tvrdí, že si Lady Gaga ráda pochutnává na dortech, mufinech a dalších sladkostech. Pak ale celé týdny skoro nejí, aby se vešla do kostýmů. Jednou prý mezi dvěma zkouškami u krejčího zhubla přes devět kilogramů.

"Byl na ni vyvíjen obrovský tlak, aby zhubla," dodává Wendy Starlandová, která se zpěvačkou spolupracuje.

Nedá si říct!
Ani hospitalizace ale zpěvačku nepoučily a také letos si opět zahrávala se zdravím. V USA musela zrušit čtyři vystoupení, když se u ní objevil nepravidelný srdeční rytmus v důsledku vyčerpání. A jak uvádí server FemaleFirst, letos v březnu zkolabovala na Novém Zélandu.

Lady Gaga přiznává, že je "nejistá", ale prý to skrývá za svým image. "Když se ráno probudím, připadám si jako jakákoliv jiná nejistá čtyřiadvacetiletá holka. A pak si řeknu: No tak sakra, jsi Lady Gaga, musíš vstát a zvládnout to," tvrdí newyorská rodačka s italskými kořeny, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta.


FOTO: Když se zvířátka mají rády. Mezi druhy...

9. září 2010 v 14:02 | barUsh |  >FUN<
Zvířátka jsou roztomilá, a proto je milujeme...

Zvířata často dělají hloupoučké věci, ale my jsme šťastní, když je při něčem takové přistihneme s fotoaparátem v ruce. A v každém případě máme radost, když v jejich chování rozpoznáme některé lidské charakteristiky. A mnoho ze zvířátek na následujích obrázcích velmi připomíná lidi.Staň se právoplatným návštěvníkem blogu LadyLuga!

8. září 2010 v 19:30 | barUsh |  >NEWS<
Staň se V.I.P uživatelem tohoto blogu!
Navštěvuješ tento blog často? Jestli ano máš zde mimořádnou možnost být viděn(a) a komunikavat více s adminem. Můžeš zde mít i více možností a hlavně zde budeš vítán. Tvoje jméno bude zapsáno v seznamu, tak neváhej a zapiš se!:D
Stačí když napíšeš do komentáře toto, a budeš přidán(a) do seznamu Právoplatného návštěvníka tohoto blogu:

1.Jméno nebo přezdívku
2.Kontakt (email,icq,facebook,web)

Do seznamu se může přihlásit i ten, kdo nemá web.
Každý, kdo se přihlásí bude něco jako V.I.P uživatel.
Tak se přihlašte. XD


Dieta podle Lady Gaga: krocan, tofu a hummus + zbrusu nová písnička

8. září 2010 v 18:48 | barUsh |  >NEWS<
Motiv detailu novinky

Ať už ji milujete, nenávidíte anebo je vám jedno, jedno popové divě Lady Gaga nemůžete upřít. Je vážně štíhlá. V posledním díle časopisu People se podělila o detaily týkající se její životosprávy. Věřte, že není nijak drastická.
Fanoušci se začali o životosprávu výstřední Lady Gaga
zajímat poté, co v březnu letošního roku zkolabovala během koncertu. Tehdy to odbyla prohlášením, že by "raději zemřela, než aby zklamala své fanoušky jenom proto, že je jí zle."Laurie Ann Gibson, její dvorní choreografka, ale byla v posledním čísle magazínu
People mnohem sdílnější.
"Jí hlavně obilné lupínky se salsou, krůtí maso, tofu, hummus a kokosovou vodu," řekla žena, která byla nominována na MTV Video Music Awards. Později však dodala, že slavné zpěvačce nestačí hummus (pochutina arabského původu podobná kaši) samotný. "Většinou si k němu vezmeme topinku a zapíjíme to vínem. I přes málo vydatnou stravu je však Gaga při plné síle. "Je se sebou teď mnohem spokojenější. Ještě uvidíte, co je zač," dodává choreografka.
My se halvně těšíme na zpěvaččinu novou desku, která má vyjít příští rok. Poslechněte si už druhou novou písničku -Living On the Radio, kterou Gaga hrála na koncertě. Tahle barová atmosféra nás vážně baví!
Koule.cz

Talentmania - Tina a Rytmus

6. září 2010 v 14:36 | barUsh |  >FUN<
Z toho klučiny nemůůůžu

Trapas: Největší hudební propadáky!

6. září 2010 v 14:17 | barUsh |  >FUN<
Trapas: Největší hudební propadáky!
Máme tu nové talentové soutěže, kde nechybí ani zpěváci. My vám přinášíme největší světové experty z podobné soutěže Idol.

Švédská tryskomyš 
Blonďaté vlásky, tělíčko tenké jako niť a hlásek jako konipásek. Zhruba tak by se dal popsat soutěžící ze švédské hudební soutěže Idol 2006. Přestože mladík se svou verzí hitu Dragostea Din Tei nepostoupil do druhého kola, byl jediný, který si dokázal dát ruce za krk tak, že mu na hrudi spočívaly jako šála. Cirkusáci volají - BRAVO!

Americká "královna"
Zrzek Steven Thoen si to zamířil před porotu s megahitem skupiny Queen - Bohemian Rhapsody. Jeho jemný hlas však na "vejšky" Freddie Mercuryho nestačil. A tak se celá akce zvrhla v zoufalé skučení. Výsledek byl bohužel jasný - "Máš padáka!"

Bulharská bouřka
Není nic horšího, než když si soutěžící vybere anglickou píseň, ale sám anglicky neumí. To je bohužel případ Bulharky Valentiny Hasan, která si zvolila náročnou píseň od Mariah Carey "Without you". Trapas nastal, když brunetka v refremu zpívala "Ken lee" místo "I can´t live, If living is without you..."

Skoro zvracející tenager
Jo, death metal, to není panečku to pravé. Ale vysvětlujte to skalnímu fanouškovi tohoto "okrajového" žánru. Americký tenager se skladbou deathmetalové kapely Silverstein nezabodoval, ale ani ho to nějak nepálilo. On totiž zpívá ve své kapele - Damner Divine!

Naléhavé volání o pomóóóc 
Marcus Beling z Kalifornie miluje Michaela Jacksona. Ten by se ale při interpretaci jeho hitu "She´s Out of My Life" zřejmě obracel v hrobě. Když se porota soutěžícího zeptala, jak svůj hlas trénuje, odvětil, že se naučil zpívat z DVD.

Malajská horečka
Možná, že se domluví ve své domovině - Malajsii -, ale v Anglii či anglofonních státech by se určitě se zlou potázal. A ještě, kdyby k tomu začal zpívat! Zkrátka tento mladík nemá hlas ani páru, o čem vlastně tak oddaně toká.

Bulharský "zlý hoch" 
A je tady poslední bonbónek - Jackson podruhé. Jeho hit "Bad" v podání bulharského fanouška zní opravdu specificky. Koupili byste si jeho cédéčko?:-).
Youtube.com

Seznamte se: Rekordmanka v říhání!

6. září 2010 v 14:07 | barUsh |  >FUN<
Seznamte se: Rekordmanka v říhání!
Krknout si v dobré společnosti je faux paux. Tím spíše, když to udělá žena. Američanka Jodie Parksová však na tyto předsudky kašle a říhá, kudy chodí...

Bratr, velký to krkavec
Říhanec sem, říhanec tam. Jodie si ulevovala, kdy se jí zachtělo, a vůbec ji nenapadlo, že tato naprosto přirozená věc by ji mohla vynést popularitu, peníze a slávu. "Krkat mě naučil bratr v dětství. Byla to sranda - ukazoval mi různé techniky, které zaručily, že říhanec bude hlučný a dlouhý," vzpomíná Jodie.

Cesta ke slávě přes video
Když si krknete doma, nic vám to nepřinese. Ovšem, když si krknete na veřejnosti, zřejmě sklidíte nějakou (často asi negativní) odezvu. 

Případ Jodie Parksové však připomíná americký sen o matce se čtyřmi dětmi, která se ze dne na den stala slavnou světovou rekordmankou v krkání. "Všechno to začalo v roce 2006 na dovolené. Tehdy jsme byli s přáteli na nějaké party a můj muž mě zrovna natočil, jak říhám. Asi mu to připadalo vtipné, protože pár videozáběrů umístil i na server YouTube," říká žena. 

Ovšem to, co následovalo, manželé Parksovi nečekali - kontaktovalo je spousta nadšenců, kteří požadovali další "krkací" videa. 

Žena to má "v hrdle"
Z Jodie se tak mezi mladými lidmi stala hvězda. "Jednou mi nejstarší syn Nathan povídá, že se díval na pořad o Guinessově knize rekordů - prý tam byl nějaký soutěžící Paul Hunn, muž s nejhlasitějším říhancem. Najednou mi syn říká, ať to zkusím také. Vždyť tam nikdo v ženské kategorii nesoutěžil! Přemlouval mě tak dlouho, až jsem do toho šla. Brzy mi od pořadatelů soutěže přišel e-mail, že se mám dostavit do Španělska a ukázat, co umím."

Krkající královna v akci
Američanka předvedla šest říhanců, z nichž nejhlučnější měl zhruba 104,75 decibelů! A právě za ten získala zápis do Guinessovy knihy rekordů. To ale nebylo všechno - kariéra Jodie Parksová se totiž začala slibně rozvíjet. Byla zvána do různých rozhlasových a televizních show. 

Nakonec se "umělkyně" rozhodla, že využije své schopnosti, založila "tvůrčí skupinu" Ghost Travellers (v češtině by to znělo jako Duchové na cestách) a začala vystupovat s krkacím číslem. Dnes v tomto oboru patří mezi krkací špičky a lidé ji nikdy neřeknou jinak, než jako "Burping Queen" (Krkající královna).

Tak to je síla XD

Parody na Twilight-Vampire Suck

6. září 2010 v 13:58 | barUsh |  >FUN<
>Thank you for personal information sources Verisssek.blog.cz<

Lady Gaga se dá vysvětit na kněze!

6. září 2010 v 10:52 | barUsh |  >NEWS<
Lady Gaga se dá vysvětit na kněze!
Aby mohla oddávat homosexuální páry...

Zpěvačka Lady Gaga má mnoho příznivců a přátel i mezi homosexuály. A právě kvůli nim se snaží stát se pastorkou, aby mohla uzavírat jejich sňatky přímo na pódiu.

Zdá se, že toho není moc, co by Lady Gaga nezvládla. Uzavírání sňatků je zatím poslední akcí, do které se chce pustit. Ve většině států USA totiž není až tak těžké získat k této činnosti povolení. A pastorem se člověk může stát, aniž by měl k jakékoliv církvi nějak úzký vztah.

Pastorkou po internetu
Lady Gaga se snaží získat licenci k provádění svatebních obřadů v Kalifornii, která zřejmě již během krátké doby povolí sňatky osob stejného pohlaví. Zpěvačka podle listu Metro již dříve vyjádřila nesouhlas s článkem 8, který zakazuje manželství homosexuálních párů.

Teď se zdá, že by se jí přání pomoci homosexuálním přátelům mohlo již brzy splnit. Prý již absolvovala internetový kurz a momentálně vyřizuje všechny dokumenty a formuláře nutné k tomu, aby své přátele mohla oddávat. Třeba přímo na koncertech.

>Thank you for personal information sources Magazin.cz<

Leona Šenková skotačila na hřbitově

4. září 2010 v 18:44 | barUsh |  >NEWS<

"Superstáristka" Leona Šenková (17) zatím není mediálně mrtvá, jak píšou některá média. Potvrzuje to skutečnost, že zpěvačka předminulý týden natáčela svůj nový klip k písni Věřím andělům na hřbitově v pražské části Dubeč. Kromě toho se točilo také na vršovickém nádraží nebo ve vinohradké nemocnici.