Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Srpen 2010

MONIKA BAGÁROVÁ A NOVÝ SONG "PRŠÍ"

30. srpna 2010 v 19:59 | barUsh |  >MUSIC<
Chvíli o ní nebylo slyšet, ale teď to svým fanouškům vynahradila parádní hudební novinkou!
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová (16) totiž natočila duet a teď nově i klip se slovenským zpěvákem Robem Opatovským. Společně přezpívali jeho starší písničku Prší, která v původní sólové verzi vyšla na výběrovém albu Závěrečná s.r.o. v roce 2009. Nový klip ale Robo natočil právě až po úpravě skladby na duet s Monikou. "Líbila se mi hned, jak jsem ji v soutěži viděl. Cítí hudbu podobně jako já a myslím si, že má před sebou skvelou budoucnost," píše Opatovský na svém webu. 
Uvidíme, jak se Monice v budoucnu povede, každopádně tahle pecka je skvělý start!

PS: Ačkoliv mi teďka blog dosti blbne, tak se na klip musíte kouknout na youtube-zde.

KRISTEN STEWART: "VEDLE ROBA JSEM NĚKDO JINÝ!"

30. srpna 2010 v 19:53 | barUsh |  >NEWS<
STARS: Kristen Stewart:

Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat." 

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

Bravo.cz

Drew Barrymore je hrdá na to, co v životě podělala

30. srpna 2010 v 16:14 | barUsh |  >NEWS<
Drew Barrymoreová je ráda, že není dokonalá. Nelituje ničeho, čím ve svém životě prošla, protože chyby, které udělala, zároveň utvářely její charakter.

Hollywoodská herečka, která se třikrát léčila ze závislosti a prošla dvěma krátkými manželskými svazky, nelituje. Naopak je vděčná za všechna svá "klopýtnutí", protože díky nim je taková,
jaká je.

"Všechna ta klopýtnutí, která jsem v životě udělala, mi pomohla vytvářet mou povahu, takže bych se jim asi ani nechtěla vyhnout. Mám ráda svoje chyby, které mi pomáhají růst a měnit se a stávat se lepší a silnější," řekla sympatická kráska z Charlieho andílků.

Neviní nikoho
Drew také odmítá obviňovat své problematické rodiče Johna a Jaid Barrymoreovy. Ještě když byla dítě, rodiče se rozvedli - a nakonec oba zemřeli na následky své závislosti. Přesto je diva neviní za nic z toho, čím v životě trpěla, a to včetně první léčby, kterou podstoupila už
ve svých patnácti letech.

"Nemůžete žít s tím, že za svá selhání budete vinit rodiče a pořád vytahovat, co pro vás udělali nebo neudělali," konstatovala bývalá dětská herecká hvězda a dodala: "Máte rozdané karty, jaké máte. Uvědomila jsem si, že to byla jen ztráta času, obviňovat rodiče a litovat se."

Díky, daří se mi skvěle
Poslední dobou je Drew údajně šťastnější, než kdy ve svém životě byla, a je hrdá na své úspěchy.

"Opravdu jsem z posledních let svého života nadšená," uvedla herečka v rozhovoru pro deník Daily Telegraph.

"Jsem na ta léta hrdá. Netušila jsem, že dokážu být tak disciplinovaná. Opravdu jsem těžce pracovala a zvládla jsem věci, které jsem vždycky chtěla udělat. Teď mám pocit, že se vše daří. Jen se chci ujistit, že dokážu udržet rovnováhu mezi prací a osobním životem. Je to tak, že práce je můj život, a tak se ta hranice může někdy ztrácet."

Svět si připomíná narozeniny krále popu (†50)

30. srpna 2010 v 15:57 | barUsh |  >NEWS<
Miloval publikum a potlesk. Nechtěl, aby na něj lidé zapomněli.

Od náhlé smrti Michaela Jacksona (†50) uplynul už více
než rok, fanoušci ale na krále popu nezapomínají. Právě dnes by zpěvák oslavil dvaapadesáté narozeniny, a tak si ho připomenou tisícovky lidí
po celém světě i u nás. Velká oslava se chystá ve zpěvákově rodném městě Gary.

Výstup Matonohy: Ostuda pro Novu!

30. srpna 2010 v 15:52 | barUsh |  >NEWS<
Herec s narovnanými vlasy se na castingu Talentmanie vydával za svého dvojníka. Tento vtip ze strany TV Nova se ale vůbec nepovedl.

Nevíme, jaký byl záměr dramaturgů show Talentmanie na TV Nova, ale výstup herce Tomáše Matonohy (39), který měl hrát svého dvojníka, byl vyloženě trapný. Ani jeho vystoupení na klavír nebylo vůbec vtipné, navíc všem bylo jasné, že to žádný dvojník není. Nova však tvrdila, že o herce se nejedná a je to účastník castingu.
Chtěla si tímto krokem snad získat více diváků?

Tohle se teda vůbec nepovedlo, i když lidé
z TV Nova si myslí opak. "Vypadá, jako by Matonohovi vypadl z oka, ale ve skutečnosti to je Ivan Poláček, který pochází z Ukrajiny," řekla Blesku koordinátorka Talentmanie Lucie Juráčková.
My jsme samozřejmě zjistili, že se nejedná o žádného Poláčka, ale o herce Matonohu. Údajný Ukrajinec, který se do talentové show prý přihlásil na popud štamgastů v hospodě, je ve skutečnosti Tomáš Matonoha. Nepřímo to potvrdil i Blesku. "Já o tom nesmím mluvit. Z Novy mi zakázali se k tomu vyjadřovat," práskl sám Tomáš.

Banášová ani nevěděla, kdo je Matonoha

Svým hereckým umem dokonce málem přesvědčil i porotu o tom, že není pravý Matonoha. Adela Banášová jen koukala, evidentně ani nevěděla, kdo vlastně skutečný Matonoha je. "A mohl byste nám říct, kdo je Tomáš Matonoha, já jsem Slovenka..." zeptala se porotkyně Banášová. Matonoha alias Poláček vše vysvětlil. Poté se pustil do svého vystoupení, které bylo ještě trapnější. Hra na klavír a k tomu vymyšlený text písně, který mu pomohla vybrat porota a přítomní diváci.
Palo Habera se akorát s podivem zeptal, že na to, že je Ukrajinec, tak nemá vůbec žádný přízvuk. Poté řekl, aby do své písně Matonoha zakomponoval pr**l. To však přerušil Troška a řekl jiné slovo "léto" a lidé z publika zase "iglú" a "pringl".

Mareš oznámil, že soutěžící byl vyřazen

Leoš Mareš později v živém přenosu řekl, že se jim
tento soutěžící už neozval, tudíž byl vyřazen ze soutěže a dostane tím pádem šanci někdo z vypadnutých "talentů", který dostane nejvíce hlasů od televizních diváků v internetovém hlasování.
O tom, že Matonoha je vynikající herec, není pochyb. Svým vystoupením natolik zmátl porotu, že i Alena Šeredová, Adela Banášová, Zdeněk Troška a Paľo Habera chvíli tápali, zda se skutečně jedná o slavného herce. Ale celkově to bylo trapné...

Jak Matonoha alias Ivan Poláček perlil?

Na scénu přišel Ivan Poláček z Dněpropetrovsku.
"Dobrý den, přeji."
Habera:
"My tu máme napsané, že jste dablér T. Matonohy."
Matonoha:
"Poláček se jmenuji. Mě oslovila ta agentura, vlastně, že jsem podobný panu Matonohovi, abych zde vystoupil."
Pak jako Ivan Poláček popisuje, jak se dostal do Česka.
"Narodil jsem se v Kyjevu v Sovětské republice, v devadesátých letech jsem žil v Československé republice, pak v České republice, nyní žiji v zahraničí."
Habera podotýká, že je zvláštní, že němá ruský přízvuk, načež Matonoha na ukázku řekl pár ruských slov.
Matonoha zapojí do svého vystoupení publikum hláškou, že si nepamatuje texty písní, tak si je vymýšlí, aby je mohl zpívat:
"Jakou mi vymyslíte, taková bude."
Uhodí pohledem na režiséra Trošku a zeptá se:
"Má to být milostná nebo budovatelská nebo jaká píseň?"
Troška odpoví "veselá". Pak se ptá Šeredové, jestli chce jen sloku nebo i refrén nebo dvě sloky a ona: "Mně osobně stačí sloka."
Pak začne Matonoha hrát, ale neslyší se, tak Habera zavelí na zvukaře: "Méně klavíru, více zpěvu," a Matonoha mu poděkuje a začne zpívat:
"V létě na celém světě, ač se to nezdá, je to pravda, ať je teplo nebo zima…"
Divákům se výstup líbil, tleskali ve stoje. Porotě ještě Matonoha řekl, že studoval hudební výchovu a dějepis. Nakonec ho porota pustila do dalšího kola.

Blesk.cz

Talentmania - Výzva Ivanu Poláčkovi

29. srpna 2010 v 21:10 | barUsh |  >NEWS<

Toto nepochopim, je to Matonoha nebo ne??????


Hra: Tightrope

28. srpna 2010 v 21:48 | barUsh |  >FUN<
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/zeitenwendeibpg.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/zeitenwendeibpg1.gif"]
Udrž rovnováhu.

Lady GaGa: Bez drog bych si v muzice neškrtla

28. srpna 2010 v 21:42 | barUsh |  >NEWS<
Lady GaGa (Foto profimedia.cz)

Zpěvačka Lady GaGa hledá inspiraci nejen v sexu, ale také v drogách. Podle svého posledního prohlášení jí narkotika pomohla tvořit lepší hudbu.

A čtyřiadvacetiletá hvězda se přiznala, že je brala, aby ze sebe dostala muzikálního génia. Ilegální látky prý začala užívat v roce 2005, kdy ji vyhodili ze studia hudby na New York University. 

"Při braní drog jsem skutečně objevila umění, které jsem chtěla dělat, inspirovaly mě. Někteří lidé hledají inspiraci v temných místech. A já jsem podle všeho jednou z nich. Co mě ještě ale vždycky odlišovalo, je, že když jsem brala drogy, tvořila jsem hudbu. Nebylo to tak, že bych jen tak užívala drogy," prohlásila Lady GaGa.

Tohle přiznání ale neudělá radost její matce Cynthii Germanott. Z podivného chování a laškování s drogami své dcery byla vždy nešťastná.

"Na počátku jsem vystupovala v ručně šitém koženém kostýmku s leopardími bikinami, mluvila o orálním sexu a Andym Warholovi a heavy metalu. Moje máma říkala: Tys ztratila rozum! Brala jsem drogy, opravdu jsem se neovládala. Ale nikdy to u mě nedošlo tak daleko, že bych se předávkovala nebo tak něco," dodala zpěvačka.

Dneska už prý ale omamným látkám nevěří a obejde se zcela i bez nich. "Jakmile tyto dveře otevřete, zůstanou otevřené navždy. Lidé říkají, že drogy potřebují pro kreativitu. Ale to jsou sra*ky. Já se dnes vzbudím, dám si kafe a po telefonu řeším nápady na scénář k mému novému videoklipu," tvrdíLady GaGa.

Před časem ale také přiznala, že kokain si ještě tu a tam dopřeje: "Nebudu lhát, občas ano. A když říkám občas, myslím tím, že je to tak párkrát do roka."

Super.cz

Děti Michaela Jacksona šly poprvé v životě do školy

28. srpna 2010 v 21:39 | barUsh |  >NEWS<
Jacksonovy děti mají konečně normální dětství. V zelených plavkách na schodech stojí zpěvákova dcera Paris

Dvě z dětí zesnulého popového krále Michaela Jacksona (†50) začaly poprvé v životě chodit do školy. Dříve se o jejich vzdělání starali soukromí učitelé.

Ne-milence Pattinsona a Stewartovou zachránila policie

28. srpna 2010 v 21:36 | barUsh |  >NEWS<
Ne-milence Pattinsona a Stewartovou zachránila policie
Herce v úzkých zachránila policie.

Herec Robert Pattinson a jeho údajná přítelkyně, herečka Kristen Stewartová, se začátkem minulého týdne museli obrátit na policii, aby se zbavili hordy dotěrných fotografů.

Časopisem Glamour nedávno vyhlášený nejvíc sexy muž světa Robert Pattinson a Kristen Stewartová přicestovali na mezinárodní letiště v Los Angeles, odkud pokračovali společně autem. Všimli si ale několika fotografů, jak za nimi kličkovali mezi auty, aby je dostihli.

Unikli zadním vchodem
Herecká dvojice bez meškání zastavila u první policejní stanice, kde požádala o pomoc.

Podle zprávy na TMZ.com jí hned pomohl jeden duchapřítomný policista, který jí z policejní stanice pomohl uniknout jiným východem, aniž by si toho fotografové všimli.

Pattinson a Stewartová, kteří hrají mileneckou dvojici v kasovním trháku Twilight, už několikrát před novináři popřeli, že by mezi nimi byl více než jen kamarádský vztah.


Diplomky od Irmy

27. srpna 2010 v 21:50 | barUsh |  >AWARDS<
DĚKUJU <3

Diplomek od Irmy za spřátelení

27. srpna 2010 v 20:26 | barUsh |  >AWARDS<
DĚKUJU

Exkluzivní fotky! Sexy blondýna Natalia Sadness odvážně pózuje

27. srpna 2010 v 19:38 | barUsh |  >NEWS<
Natálie Smutková neboli Natalia Sadness v záplavě luxusního oblečení.
Královna českého internetu - jak je v posledních dvou měsících nazývána blondýna Natálie Smutková (15) - na sebe zase dramaticky upozornila. Rozhodla se ozvláštnit svůj vzhled luxusními módními doplňky a hadříky, které si ze svého rodného městečka přijela vybrat až do Prahy!


Dívenka, která si postavila kariéru na svých "Zvědavých dotaznících", expanduje den ode dne více do světa. Z malého městečka Rychvaldu u Ostravy, odkud pochází, dobyla celou českou zem svým jednoduchým stylem vyjadřování, u kterého si spousta lidí mohla pomyslet, jak jsou sami chytří a protřelí a že takto "hloupě" by oni rozhodně nikdy neodpověděli. To ji učinilo velmi populární.

Možná v tomto spočívá kouzlo celého jejího nenadálého a podle mnohých neoprávněného internetového úspěchu. Pubertální dívenka se dokonce stala natolik žhavým chvilkovým fenoménem, že ji na svou titulní stránku "švihnul" i časopis Reflex, který si odjakživa budoval pověst periodika pro náročnější čtenáře. 

V současné době vyrábí slečna Smutková třetí část svého dotazníku, který jistě způsobí stejný rozruch jako první a druhý díl. Za tímto účelem se také rozjela do luxusního obchůdku u Prahy, kde si pořídila zbrusu novou barbínkovskou garderóbu. V nejbližší době se tedy opět můžeme těšit na několik minut bystrých mouder, kterými nás moravská kráska hodlá zahrnout.
Navštiv Natáliin blog zde

Super.cz

Hra: Bomb Jack

27. srpna 2010 v 18:52 | barUsh |  >FUN<
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/bombjack.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/bombjack1.gif"]
V dobře hratelné "skákačce" Bomb Jack máte za úkol sesbírat všechna jablka a postupně se dostávat do vyšších levelů. Zkuste si zahrát tuto roztomilou hru a proskákat se s nezbedným Jackem až do posledního...

Hra: Waffle Boys Jungle Adventure

27. srpna 2010 v 18:50 | barUsh |  >FUN<
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/waffleibpg.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/waffleibpg1.gif"]
Zahrajte si povedenou skákačku, jejíž hlavním hrdinou je vaflová postavička. Musíte se v džungli vypořádat s nebezpečnými kreaturami a s řadou zákeřných nástrah.


Hra: Fly Girl

27. srpna 2010 v 12:23 | barUsh |  >FUN<
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/flygirl.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/flygirl1.gif"]


Kesha - Take It Off

26. srpna 2010 v 14:27 | barUsh |  >MUSIC<
PS: Ačkoliv mi teďka blog dosti blbne, tak se na klip musíte kouknout na youtube-zde.

Lindsay Lohan: Opět volná, vydrží bez alkoholu?

26. srpna 2010 v 14:05 | barUsh |  >NEWS<
Lindsay Lohan už propustili i z léčebny. Snad jí to bez alkoholu vydrží co nejdéle.

Americká herečka Lindsay Lohan (24) byla v úterý předčasně propuštěna z protialkoholní a protidrogové léčebny. Soud ji tam před 22 dny poslal na tříměsíční léčbu za předchozí porušení podmínek podmínečného propuštění.