Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Červenec 2010

Lindsay Lohan v kriminále: Chci zmrzlinu!

31. července 2010 v 23:56 | barUsh |  >NEWS<

Představy o drsném vězení, kde je člověk jen o chlebu a vodě, se trochu rozcházejí s tím, za jakých podmínek si odpykává trest americká herečka Lindsay Lohan (24, Vím, kdo mě zabil).

Problémová princezna z Hollywoodu si zřejmě plete kriminál s hotelem, o čemž svědčí i její speciální požadavky.
Ve svém vězeňském království sice první noc brečela do polštáře, teď je však opět v plné síle a rozkazuje ostošest. Kdyžchce svoji oblíbenou zmrzlinu, tak okamžitě. A v případě, že ji chytne mlsná a žádá o bonbony, s obyčejným želé u ní ostraha nepochodí. Čas strávený ve vězení si tak Lindsay upravila k obrazu svému a z pobytu za mřížemi si udělala prázdniny v pětihvězdičkovém hotelu.

Za kvílení na samotku

Spoluvězeňkyně to s ní nemají jednoduché. Na podobný servis si totiž můžou nechat zajít chuť. Jenže! Zle je i v případě, když je Lindsay s vězeňským servisem nespokojená. "Začne kvílet, mlátit do zdi a křičí," vypráví o hvězdných manýrech Lindsay jedna z jejích »spolusedících«.
A vzhledem k tomu, že vyžaduje neustálou pozornost dozorců, své si s ní užijí i pracovníci věznice. Poslední výstup rozvášněné a naštvané herečky tak pro ni skončil neslavně - dozorci ji přesunuli na samotku, kde mohla v klidu nad svým nevhodným chováním přemýšlet.

Dostává 250 dopisů denně

Lindsay se tak za mřížemi nenudí. Kdyby však měla náhodou dlouhou chvilku, její skalní fanoušci ji oddaně zásobují. Denně na její novou adresu, kterou se stala věznice v kalifornském Lynwoodu, chodí kolem dvou set padesáti dopisů a mnoho knih. Slova o tom, že herečce pobyt za mřížemi svědčí, potvrzuje i Lindsayina právnička Shawn Holley, která ji byla navštívit: "Vypadá skvěle. Hodně píše. Tvoří umění. Je to krásná, talentovaná, kreativní žena, která to zvládne a ještě nás všechny překvapí."


V drsné společnosti

Hollywoodská herečka byla odsouzena na 90 dní vězení a 90 dní v rehabilitačním zařízení za to, že porušila podmínky trestu a přestala docházet na protialkoholní vzdělávací kurz. Trest si odpykává od 20. července ve věznici Lynwood, která už hostila nejednu celebritu. O pobytu za katrem ví své například dědička hotelového impéria Paris Hilton (29) či herečky Nicole Richie (28, seriál Chuck) a Michelle Rodriguez (32, Avatar). Mezi více než dvěma tisíci odsouzenými jsou především drogově závislé vražedkyně či prostitutky. Lohan však nemusí zoufat, vzhledem k tomu, že je vězení přeplněné, zřejmě si v něm dlouho nepobude. Jak se zdá, propustí ji už začátkem srpna.

Blesk.cz

Lena Landrut mluvila o Lady Gaga

25. července 2010 v 14:23 | barUsh |  >NEWS<
Zpěvačka a vítězka letošního Eurovision Song Contest - Lena Landrut mluvila v rozhovoru o různých vlivech, které ji v její hudbě ovlivnili.Mluvila také o Lady GaGa a řekla například, že její hudba je příliš komerční...

"Poslouchám spoustu hudebních stylů.Mám ráda jazz, ska, ale i hip hop nebo electro, moje vlivy jsou velmi rozdílné.Zjistila jsem, že styl hudby na mém albu je pro mě perfektní, je tam od všeho trochu.Nikdy jsem nechtěla být jako např.Lady GaGa.Pro mě je to co dělá příliš komerční a jsem ráda, že jsem našla tu správnou rovnováhu a udělala jsem album, které je alternativní i komerční.Ukázalo se, že lidé už moc nemusí tradiční hudbu, ale že rádi zkoumají nové věci.Nakonec jsem moc ráda, Lady GaGa je skvělá, ale nechci dělat stejnou hudbu jako ona."
www.ladyluga.blog.cz


Informace blogu

24. července 2010 v 20:05 | barUsh |  >NEWS<
Zdravím všechny návštěvníky blogu LadyLuga.
Založila jsem si novou webovou stránku: News-flash, z toho důvodu neočekávejte , že sem budu dávat každý den nové články.Budu se teď více věnovat nové stránce. 
 A ještě jedna informace, od zítřka večer tady týden nebudu, protože jedu na rodinnou dovolenou do Chorvatska. Jinak se nic nemění. Prosím SB, aby si mě nemazali.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak se mějte a navštěvujte mě
Ať mám radost až přijedu. :D

Lady GaGa with Angel Willson

23. července 2010 v 20:34 | barUsh |  >NEWS<
News Channel odvysílal reportáž o setkání Lady GaGa s její fanynkou Angel Willson, která má mozkovou obrnu.O setkání jsem vás informoval už včera.GaGa se s dívkou chtěla setkat osobně a Angel měla samozřejmě koncert zdarma..V pořadu ukázaly fotky ze setkání, které proběhlo 20.7.2010 v Oklahomě.


Lohan ve vězení: Přivítal ji křik lesbických gangů!

23. července 2010 v 20:24 | barUsh |  >NEWS<
Filmové ceny MTV - Lindsay Lohan
Lynwood - V kalifornském vězení přivítal herečku Lindsay Lohan křik vězeňkyň. Prý se už začaly sázet, která ji jako první "zlomí".

FOTOGALERIE

Lindsay Lohan ve vězeníLindsay Lohan míří k soudu a do vězeníLindsay Lohan se svou sestrou a matkou míří k soudu a do vězeníOtec Lindsay Lohan Michael a právnička Lisa Bloom míří k soudu

Na fotky Lindsay Lohan se podívejte do naší fotogalerie!
"Hodně žen je tu příchodem Lindsay nadšeno. Shromáždily se, aby se na ni podívaly nebo i víc. Už dost jich soutěží o to, která ji jako první rozpláče. Ta, které se to podaří, si tu vybuduje postavení a pověst," řekl zaměstnanec věznice reportérům listu The Sun.
Mezi 2 200 odsouzenými, které si odpykávají trest v lynwoodském vězení, jsou drogově závislé vražedkyně i prostitutky.
Kvůli přeplnění je ale možné, že Lohan stráví za mřížemi místo tří měsíců, k nimž byla za porušení podmínky odsouzena, jen 11 dní. Musela by však podstoupit následnou 90denní protidrogovou odvykací kúru na jedné z amerických klinik.

"Podle momentálního rozpisu by Lohan měla být propuštěna buď prvního, nebo druhého srpna, a to jak kvůli přeplnění věznice, tak za dobré chování," uvádí mluvčí losangeleského šerifa Steve Whitmore.
Právník odsouzené herečky Shawn Chapman Holley, který ji navštívil krátce po nástupu trestu, říká: "Je pochopitelné, že si Lindsay těžko zvyká, takové je to asi pro každého. Snaží se přizpůsobit se extrémně stresující a těžké situaci. Padlo pár slz. Obecně se dá říct, že první dva dny ve vězení jsou nejtěžší. Pořád jí to připomínám."
Většinu času však mladá herečka stráví na samotce velké necelých devět metrů čtverečních vybavené jen postelí, umyvadlem a toaletou.
Na vlastní kůži ji před časem okusila i Paris Hilton. Vycházet bude jen na hodinu denně. Čeká ji i zákaz kouření a samozřejmě i drog a alkoholu.
Lindsay Lohan míří k soudu a do vězení
větší obrázekAutor: Reuters
Místo internetu si Lindsay může maximálně prohlížet svou vězeňskou výbavu. Ta je více než skromná. Pasta a kartáček na zuby, tři deodoranty v tubě, mýdlo, šampón a oranžový vězeňský mundur.
Herečka byla k tříměsíčnímu pobytu za mřížemi odsouzena počátkem července poté, co porušila soudní nařízení a přestala docházet na výukové lekce pro alkoholiky.

Bleskove.centrum.cz

Miro Šmajda havaroval! Usnul za volantem!

23. července 2010 v 12:58 | barUsh |  >NEWS<
Miro Šmajda (21) z Česko Slovenské SuperStar havaroval! Zpěvák nad ránem na chvíli usnul za volantem. Nehoda se stala cestou do Prahy, ještě na Slovensku. Šmajda podstoupil vyšetřní v nemocnici a poté byl propuštěn do domácího ošetřování. "Může za to mikrospánek,"řekl Blesk.cz zpěvák a dodal: "Jsem ale v pořádku."
Nehodu potvrdila i Šmajdova asistentka Anna Žigová. "Auto je našrot, ale Miro je naštěstí v pořádku," řekla pro server Čas.sk.Šmajda měl namířeno do Bratislavy,
kde měl vyzvednout kapelu a pak pokračovat do Prahy, kde měli nahrávat nové album a zúčastnit se charitativní akce Léto plné hvězd. V autě byl ve chvíli nehody sám. "Vzali ho do nemocnice, ale po běžných vyšetřeních ho propustili," uvedla zpěvákova asistentka Anna Žigová.

Miro: Stáli při mně všichni svatí

"Ano dnes nad ránem jsem měl autonehodu, v autě jsem byl sám, cesta byla prázdná, nikoho jsem tak neohrozil. Vážné zranění nemám žádné, ale lékaři mi doporučili domácí léčení. Rychlost jsem dodržel a bohužel důvodem nehody byl mikrospánek, jel jsem v ranních hodinách a byl jsem unavený. Naštěstí při mě stáli všichni svatí a naštěstí jsem naživu," řekl exkluzivně Blesk.cz Miro Šmajda.
Zpěvák se však chce brzy uzdravit a začít opět koncertovat v plném nasazení. Taky by rád pokračoval v nahrávání své první desky, která je pro něj velmi důležitá.
"V dopoledních hodinách jsme dostali zprávu od Mirovy matky, že havaroval. Akci jsme proto museli zrušit a budeme jednat o náhradním termínu. Teď je přednější zdraví," řekla organizátorka akce Léto plné hvězd Olga Černohorská.

Blesk.cz

Lady GaGa - "Puke Vomit Exorcist Interlude"

23. července 2010 v 12:52 | barUsh |  >MUSIC<
Objevilo se interlude video Lady GaGa v HQ kvalitě, které pouští na svém turné Monster Ball.Video se jmenuje "Puke Vomit Exorcist Interlude".Na videu spolupracovali Nick Knight a Ruth Hogben.
Na koncertě

Lady GaGa - NEW Tweet! (23/7/2010)

23. července 2010 v 12:47 | barUsh |  >TWITTER<
www.ladyluga.blog.cz
"GaGa dělá Dallas.Volám všechny gaye z Dallasu! Mají tu nějaké nevhodné západní prodejny, kde mohu najít nějaké nepřijatelné denní oblečení? xMother"

Lady GaGa s Greyson Chance

23. července 2010 v 12:42 | barUsh |  >NEWS<
Vzpomínáte si na úžasný příběh chlapce jménem Greyson Chance, který zazpíval a zahrál na piáno hit Lady GaGa - Paparazzi? Greyson měl díky
videu, které umístil na youtube obrovský úspěch, dokonce sama Ellen DeGeneres si ho pozvala do svého pořadu.Nedávno se Greyson setkal s Lady GaGa v zákulisí jejího koncertu.Greyson napsal na svůj twitter:"Setkal jsem se s Lady GaGa.Byla tak milá a dala mi několik rad na vytvoření skvělé show!"

Lady GaGa - NEW Tweet! (21/7/2010)

22. července 2010 v 12:17 | syoss |  >TWITTER<
www.ladyluga.blog.cz
"Chystáme se s @ladystarlightny (a s kocovinou) nakopat naše zadky powerjógou.Můžu si vzít své kovbojské boty? Buďme žhavé!"

Fan´s "GaGa Car"!

22. července 2010 v 12:12 | syoss |  >NEWS<
Jeden fanoušek Lady GaGa si nechal své auto vylepšit a celé ho vyzdobil fotkami Lady GaGa! Zadní dveře např. zdobí i úryvek z nového songu Lady GaGa - YOU AND I... Jak se mu vše povedlo se můžete podívat na následujících fotografiích!

Justin Bieber mluvil o Lady Gaga

22. července 2010 v 12:10 | syoss |  >NEWS<
www.ladyluga.blog.cz

Po tom co video Lady GaGa - Bad Romance porazilo video Justina Biebera - Baby, poslal Justin na svůj twitter vzkaz, kde napsal, že si Lady GaGa moc váží a že její videa jsou úžasné!

Justin řekl:"Nezáleží na tom, kdo má více shlédnutí, záleží na tom, že máme úžasné fanoušky, kteří na posporují.Někdo mi to ukázal a já musím říct, že Lady GaGa je neuvěřitelná umělkyně.Mám k ní velkou úctu.Její videa jsou úžasné." Justin má se svým videem Baby už něco přes 252 milionů shlédnutí...


MILEY CYRUS: "ZAC EFRON JE PRO MĚ POSEDLOST"!

22. července 2010 v 12:06 | syoss |  >NEWS<
Zac Efron a Miley Cyrus

Tak tohle se Liamovi asi moc dobře neposlouchá...
V nedávném rozhovoru Miley Cyrus totiž přiznala, že je doslova posedlá Zacem Efronem a naprosto ho zbožňuje."Zac má opravdu speciální místo v mém srdci a kdyby to nebylo tak šílené a nebyl to můj dobrý přítel, asi bych si vylepila jeho plakáty v pokoji," dodala s úsměvem.

Tahle hláška Zaca evidentně mile zaskočila a komentoval ji slovy: "Wow, vůbec nevím, co na to říct, je vážně skvělá." Dál už tohle vyznání nerozebíral a raději odběhl od tématu. "Znám Miley od doby, kdy byla ještě malá holčička a musím říct, že je úžasné, co za tu dobu dokázala. V poslední době rozkvetla a svojí prací způsobila bouři ve světě showbusinessu. Jsem na ní hrdý."

Zac má teď kromě Miley plnou hlavu především svého nového filmu Charlie St. Cloud, který půjde už brzy do kin. Uvidíme ho v něm v jeho prví vážné roli a podle jeho slov to byla milá změna. "Zbožňoval jsem svoje komediální role v HSM nebo ve Znovu 17, ale čím jsem starší, tím více toužím po vážnějších rolích". Jestli Zacovi tahle změna sedla, se dozvíme až 4. listopadu, kdy přijde film do našich kin. Zatím se podívej na nadějný trailer.


zdroj:Divka.cz

MIRO ŠMAJDA MĚL NEHODU!

22. července 2010 v 12:01 | syoss |  >NEWS<

SUPERSTAR & TALENT: Miro Šmajda měl nehodu! - foto
Krutá smůla provází hvězdy talentové soutěže ČeskoSlovenská SuperStar!
Po porotkyni Daře Rolins, která před deseti dny nešťastnou náhodou srazila autem staršího muže na skútru, havaroval včera i nejlepší slovenský finalista, Miro Šmajda (21).

Miro měl namířeno do Prahy, kde měl být hlavní star charitativní výstavy textilních hraček Léto plné hvězd. Jeho cesta ale skončila ještě na území Slovenské republiky!

Jak k nehodě došlo a kdo ji zavinil, policie zatím tají. Jisté ale je, že Mirovo auto je zcela zdemolované a zranění utrpěl i stříbrný superstarista, který byl hned po střetu odvezen do nemocnice.

Teď je však podle jeho manažerky Ady Žigové v pořádku a lékaři ho pustili do domácího ošetřování. 

Akce, jejímž hlavním protagonistou měl zpěvák být, však musela být zrušena. Pro všechny, kdo se na ní těšili máme ovšem dobrou zprávu: Jen co se Miro z drsného šoku vzpamatuje, pořadatelé uveřejní náhradní termín.

zdroj:Bravo.cz

Pink v Praze: Velkolepá show na pódiu

22. července 2010 v 11:52 | syoss |  >NEWS<
Ohlušujícím křikem a nadšeným skákáním, tak přivítali v pražském Edenu fanoušci americkou zpěvačku Pink (30)! Ta měla příchod velkolepý. Vysoko nad pódiem byl přistaven jeřáb z kterého zpěvačka připevněná popruhy vystřelila až na podium a začala show.
Naštěstí se vše skvěle povedlo a neopakovala se nehoda z minulého čtvrtku v Norimberku, kdy zpěvačka z popruhů spadla a musela být převezena do nemocnice.
Čeští fanoušci Pink milují a ona si je toho dobře vědoma, v Praze je jako doma. V pondělí vyrazila spolu se svým manželem Careyem Hartem (35) do centra města s foťákem na krku jako běžný turista.
Celý den brouzdal pár Prahou a Pink si vše dokumentovala. Večer pak připravila pro manžela, který měl v sobotu narozeniny, velkou oslavu na parníku na Vltavě, odkud ochotně mávala fotografům.
"Pink postrádá absolutně hvězdné manýry a už jsme si na sebe zvykli. S takovouhle hvězdou rád pracuji," řekl Blesku Zdeněk Zahradník z VIP service, který Pink hlídal už při jejím koncertu loni v listopadu.

zdroj:Blesk.cz

Zpěvačka Lounová se osobně setkala s Pink

22. července 2010 v 11:49 | syoss |  >NEWS<

Na úterní koncert americké divy Pink Olga Lounová (29) jen tak nezapomene. Nejenže zpěvačka mohla jako předskokanka zpívat na stejném pódiu jako Pink, ale ještě větší překvapení Lounová zažila vzákulisí jejího vystoupení v pražském Edenu. Osobně se setkala se svým idolem.
"Právě když jsem před lety na koncertě slyšela zpívat Pink, tak jsem se rozhodla, že se stanu zpěvačkou," vysvětlila Lounová svůj vztah ke zpěvačce.
"Ona je úžasnej a bláznivej človíček. Chtěla jsem jí poděkovat, že mně a mojí kapele umožnila vystoupit, tak jsem jí přinesla kytaru podepsanou od všech členů skupiny, ale ona si ji nechtěla vzít, že je to vzácný dar," popisovala Blesku Lounová s tím, že nakonec Pink kytaru přijala.

Lounová se představila s novou kapelou

"Na oplátku se mi podepsala na moji kytaru," dodala Olga. Lounová se na pražském koncertě Pink poprvé představila se svou novou kapelou a zazpívala si i duet Láska v housce se svým přítelem Xindlem X.
Podle slov Lounové byli američtí producenti natolik nadšení, že je v budoucnu možná další spolupráce.
Zpěvačka darovala Pink kytaru podepsanou členy kapely jako poděkování
Foto: Michal Šimek

Lady GaGa - NEW Tweet! (20/7/2010)

20. července 2010 v 20:50 | syoss |  >TWITTER<
www.ladyluga.blog.cz
"Sledujte TV show "Intervention" na A&E.Velmi informativní, srdcervoucí a inspirativní--má dobrou zprávu.Xx chybíš mi, gagaloo."

Lady GaGa - NEW Tweet! (19/7/2010)

20. července 2010 v 20:49 | syoss |  >TWITTER<
www.ladyluga.blog.cz
"#Gaga5million.Tady to je monstra, hudba a 5 milionů mých nejbližších přátel! Na zdraví! Oficiálně prohlašuji tuto instituci "Tweeterland"."

DAKOTA FANNING: "UMÍM BÝT JEN HEREČKA!"

20. července 2010 v 20:39 | syoss |  >NEWS<
STARS: Dakota Fanning:

Na filmovém plátně se poprvé objevila už jako malé dítě. Později na sebe upozornila skvěle zvládnutými rolemi ve filmech Muž v ohni, Válka světů nebo Šarlotina pavučinka. Slávu jí ale přinesla až sága Twilight.
Tam hraje Dakota (16) upírku Jane Volturi a přiznává, že kdyby nebyla úspěšnou filmovou star, byla by nešťastná. Nikde se totiž necítí tak skvěle, jako před filmovou kamerou!

"Zjistila jsem, že si nedokážu přestavit, živit se něčím jiným," prozradila Dakota a přidala vysvětlení: "Hraní je jediná činnost, ve které se cítím být sama sebou!"

Se vším okolo herectví jí prý nejvíc pomáhá Kristen Stewart:"S Kris nejsme jen kolegyně, jsme něco víc! Jsme opravdové kámošky," svěřila se ještě herečka s tím, že před filmovou Bellou nedokáže mít žádné tajnosti.

A právě s Kristen se Dakota už brzy objeví ve snímku The Runaways, který je o stejnojmenné dívčí kapele ze sedmdesátých let minulého století. "Došlo tam i na lesbické scény, ale jinak mezi mnou a Kristen nic vážného není,"zavtipkovala Dakota na závěr.


Dokonalé cestování: Paris se v letadle povaluje v posteli

20. července 2010 v 20:36 | syoss |  >STARS<
Dokonalé cestování: Paris se v letadle povaluje v posteli

Když jste hodně bohatí, létáte první třídou. Pokud jste dědičkou miliardového majetku, využijete soukromý tryskáč. 

Paris nechala nahlédnout do svého luxusního životního stylu, když na Twitteru uveřejnila několi fotografií ze svých cest poslední doby. Na prvním obrázku odpočívá na posteli, zatímco letí do Paříže. 

/ foto: Twitpic


Letadlo, kterým momentálně cestuje, vlastní miliardář Sheldon Adelson. Šestasedmdesátiletý obchodník z Las Vegas okupuje 73. místo na žebříčku časopisu Forbes. Jeho Boeing 747 z roku 1979 vyjde asi na 270 milionu dolarů. 

Paris zveřejnila několik fotografií ze svých cest tímto luxusním letadlem. Pendluje mezi Paříží a Londýnem, před týdnem si zaletěla na Mistrovství světa ve fotbale do Jižní Afriky. Na obrovském letišti pózuje cestou do Jižní Afriky. Na kožené sedačce zase cestou zpět do Londýna. 

/ foto: TwitpicOstatně Londýn má velmi ráda. Na Twitteru poznamenala: "Miluji to město. Je to jedno z mých nejoblíbenějších míst na světě!"

I když ona má ráda i Jižní Afriku a to i přesto, že ji tam zatkli za držení marihuany. Zřejmě proto, že vinu na sebe nakonec vzala její kamarádka, bývalá Playmate Jennifer Roverová, mohla si na Twitter blonďatá dědička poznamenat: "Miluji Jižní Afriku. Je to úžasné místo, zvláště během šampionátu."

/ foto: Twitpic