Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Květen 2010

MTV Movie Awards 2010-Robert Pattinson

31. května 2010 v 20:33 | barUsh |  >NEWS<
Rob natočil povedenou reklamu pro MTV Movie Awards po boku Lese Grossmana:)


30.KVĚTNA: O2 ARENA (LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE)

31. května 2010 v 20:11 | barUsh |  >NEWS<

Včera vystoupila Lady Gaga v Londýně se svým "Monster Ball Tour" show se uskutečnila v monstrózní O2 aréně.
www.ladyluga.blog.cz


Lady GaGa - NEW Tweet! (31/5/2010)

31. května 2010 v 18:12 | barUsh |  >TWITTER<
Lady GaGa poslala na svůj twitter novou zprávu!
"Už jsem slyšela ALEJANDRO v jednom rádiu v Londýně, tak úžasný den.Showstudio, O2 aréna, klidná a osamělá jízda autem do hotelu.Úžasné."

Georg & Adam Lambert se stejnou bundou

31. května 2010 v 18:10 | barUsh |  >NEWS<

COLLECTION:  spring/summer 2010
PRICE:  £ 730
BUY ON gucci.com

Novinky na Pet Society 2

31. května 2010 v 14:24 | barUsh
Pondělí 31.května 2010:
www.ladyluga.blog.cz

Adam Lambert říká : "Bill je můj vysněný kluk!"

30. května 2010 v 21:00 | barUsh |  >NEWS<

Americkému zpěvákovi se naprosto líbí frontman  Tokio Hotel!

Šílené - má Bill Kaulitz (20) nějakého nového dvojníka?! Téměř! Tenhle týpek se jmenuje Adam Lambert (28) a v jeho domově - Americe, je už mega hvězdou. V roce 2009 byl  druhý v "Pop Idol". Teď chce ale také dobýt Německo - a k tomu frontmana Tokio Hotel. Adam, který se otevřeně hlásí ke své homosexualitě v Bravo o Billovi řekl: "Je to můj vysněný kluk. Opravdová krása!" Wow, zní to pěkně zamilovaně! Adam se šklebí. "Bezpodmínečně s ním chci nakupovat! Máme přesně ten samý vkus!" To není k přehlédnutí. Oběma zpěvákům se libí podobné oblečení a šílený make-up. Adam Lambert dostal u fanoušků už přezdívku Glambert. Bill a on mají ale ještě jednu společnou vášeň. Jsou fanoušky francouzské módní značky Christian Dior. Adam si totiž oblékl ty stejné džíny od Diora jako Bill. Když se na internetu objevila fotka, fanoušci Tokio Hotel mu  předhazují, že je jenom levná kopie. Tomu se může Adam jenom smát. "Všechno je blbost!" pokývne. "Žádný z nás nekopíruje toho druhého! Prostě milujeme módu!" Ale potkali se Adam a Bill vůbec někdy? "Bohužel ne, " říká rajský pták. "Ale když ho uvidím, řeknu mu: "Jsi naprosto šílený!" Jestli získá Billovo srdce?! Adam má každopádně německé fanoušky na své straně: Jeho debutový singl "Whataya Want From Me" u nás právě vystopil do top pětky...


GOTHIC botky,-

30. května 2010 v 17:13 | barUsh |  >FASHION<

Anna House

www.annahousefashion.com

Boty, při hrom. obj. vyjdou na 865,- Kč i s poštovným.

Info o GOTHIC-† † Gothic People † †

30. května 2010 v 17:02 | barUsh |  >FASHION<
 Ne vždy nosíme černou. Většina z nás nevzývá Satana!
 Nechceme zabíjet lidi. Nejsme zlí.
 Jsme milí, mladí lidé. Nejsme stále v depresi.
 Umíme být i šťastní!
 Není pravda, že každého nenávidíme!
 Jsme normální jako všichni ostatní!


PS:Nejsem GOTHIC!

Damon z Upířích deníků

30. května 2010 v 16:57 | barUsh |  >FUN<

Damon z Upířích deníků

Jednou u mě spala moje kámoška Marťa. Koupily jsme si ten den nové Bravo a byl v něm plakát s hrdiny ze seriálu "Upíří deníky". Ten kluk, co hraje zlého Damona, se nám oběma strašně líbí, je naprosto úža! Řekly jsme si, že si ho vyvěsíme nad postel, a až půjdeme spát, tak že se na nás Damon bude dívat. Všechno vypadalo úplně normálně až do té doby, kdy Marťa prohlásila, že jí vadí, jak na nás ten Damon nějak divně civí. A tak přišla k němu a zakryla mu obličej. Přitom se podívala na mě (já jsem seděla naproti ní) a ruka jí malinko sklouzla, takže milému klukovi byla vidět pusa a oko. A jak jsem se na něj zadívala, tak se pousmál! Lekla jsem se a řekla to Marti. Ta mi nejdřív nechtěla věřit, ale když viděla, jak jsem z toho vyděšená, tak se taky začala bát. Jenomže pak se dlouho nic nedělo, a tak jsme se uklidnily a znovu se pustily do čtení. A najednou se ozvalo BUM a těsně za tím zase BUM. Zdrhaly jsme z pokoje jako na povel! A pak byl zase klid. Po chvilce jsme se tam vrátily a doufaly, že už se nic nestane. Marně! Lehly jsme si na zem a já jsem Marti ukazovala novou knížku. Postel jsme měly za zády a vedle postele je polička, na které stojí plyšová pokladnička ve tvaru psa. Když do ní hodíš kovové peníze, pes začne štěkat. Mno a jak jsme si četly, najednou ta pokladnička začala štěkat. Lekly jsme se a zdrhaly znovu. Už jsme teda ale těch zvuků měly plné zuby. Nejhorší na tom všem bylo, že to vypadalo, jako kdyby ty hrůzy dělal ten plakát. Pokladnička stála vedle plakátu, to bušení se ozývalo z plakátu, a navíc se ten kluk z plakátu smál. Nebylo co řešit: plakát letěl do koše... a zbytek večera byl klid! Doteď na to ale vzpomínáme jako na největší HOROR. Stejně se ale nemůžeme dočkat, až se seriál začne vysílat i u nás!

Marťa a Niki, 13

STYL GOTHIC OVLÁDL NĚMECKO

30. května 2010 v 16:29 | barUsh |  >FASHION<
www.ladyluga.blog.cz
Vyznavači tajemného kultu měli svátek, konal se totiž největší gothic festival na světě!
Jestli i ty miluješ tenhle životní styl nebo jen obdivuješ lidi, kteří ho vyznávají, bude tě určitě zajímat, jak vypadá takové největší gothic dostaveníčko na světě. Nejrozsáhlejší akce tohoto druhu se totiž odehrála minulý týden v německém Lipsku a bylo se na co dívat...

Festivalu Wave-Gothic Treffen 2010 se zúčastnilo více než 20.000 goths nadšenců a každý chtěl samozřejmě předvést to nejlepší. Bizarní masky, temné líčení, oblečení i účesy, to všechno bylo vidět na každém kroku a "normální" smrtelníci byli v dost velké menšině. K tomu šestnáct pódií, na kterých se vystřídalo více než 200 kapel a spousta stánků s goths doplňky, literaturou atd. Všichni se shodli, že letošní festival všech vyznavačů tohoto dark stylu se fakt vyvedl, takže jestli k nim patříš taky, nenech si ho příští rok rozhodně ujít, stojí to za to!

Wave - Gothic


Na WGT 2010 to vypadalo opravdu zajímavě :)zdroj:>DÍVKA<

Lady GaGa - NEW Tweet! (30/5/2010) II.

30. května 2010 v 16:15 | barUsh |  >TWITTER<
Lady GaGa poslala na svůj twitter další nový vzkaz! Právě teď můžete sledovat Lady GaGa live jak odpovídá Nickovi Knightovi na otázky, které mohli fanoušci celý měsíc posílat.Tady je první fotka z rozhovoru
"Přesně za hodinu a 36 minut mě můžete sledovat v live rozhovoru na http://live.showstudio.com odpovím na každou vaši otázku malá monstra!"Part.1

Lady GaGa - NEW Tweet! (30/5/2010)

30. května 2010 v 16:14 | barUsh |  >TWITTER<
Lady GaGa poslala na svůj twitter nový vzkaz!
"Je 12 večer londýnského času.Budu dělat LIVE interview s úžasným Nickem Knightem na www.showstudio.comnalaďte si to a dívejte se jak odpovídám na Vaše otázky."

JE MI 15 A ČEKÁ MĚ TREST SMRTI!

29. května 2010 v 21:43 | barUsh |  >OSUDY<
www.ladyluga.blog.cz
Zatímco jiné děti chodí do školy nebo si hrají s kamarády, sedí patnáctiletý Mohammad v malé cele a čeká na svoji popravu! Prý někoho zavraždil! Do teď ale jeho vina nebyla prokázána!
Město Schiraz/Írán, vězení Adelabad: právě tady sedí Mohammad na studené vlhké podlaze ve své cele. Je vyděšený k smrti a každou noc se pod tíhou nočních můr probouzí hrůzou - neví, který den bude jeho posledním! 

Mohammad je zavřený v malé, smradlavé cele, jejíž stěny jsou rájem pro všechny hnusné pavouky, šváby a plísně! Tmavovlasý kluk je jedním z téměřsto padesáti patnáctiletých teenagerů, kteří čekají po celém světě na svoji popravu! 

Má prý na svědomí jednoho muže, kterého měl uškrtit a jeho mrtvolu pak spálit a zahrabat! Za tenhle hrozný čin byl íránským soudem odsouzen k trestu smrti! 

Nejhorší na tom všem je ale to, že není vůbec jisté, že právě Mohammad je vrahem! Pořád je tu spousta nesrovnalostí! Další tři kluci, kteří byli obžalovaní za stejný zločin jako on, v průběhu soudního procesu přiznali, že jeho rodině nabídli spoustu peněz, když vezme vinu za vraždu na sebe! 

To je síla: i když neexistuje dostatek přesvědčivých důkazů o tom, že právě Mohammad je skutečným vrahem, soudce zůstal tvrdý a udělil mu nejvyšší trest, jaký mohl - smrt!

Pořád dokola si Mohammad pokládá ty stejné otázky! Proč mi nikdo nepomůže? Proč nemůžu být u svojí maminky? Proč za mě nikdo nebojuje? Je zoufalý, a není sám! V Íránu je ke kruté smrti odsouzeno celkově nejvíc teenagerů na světě!

A právě Mohammad bude dalším: na dvorku vězení Adelabad, kde právě sedí, bude jednoho dne pověšen na šibenici! Kdy to bude? To nikdo neví - možná zítra, možná za měsíc, možná za pár let...

My taky čekáme na smrt...

www.ladyluga.blog.czzdroj:>BRAVO<

STMÍVÁNÍ: LOVE TIPY

29. května 2010 v 21:18 | barUsh |  >TIPY<
www.ladyluga.blog.cz
Nevíš co dělat, když máš chaos ve svých citech? Hvězdy "Stmívání" ti poradí!
Jsou nejvíc vášnivou upírskou partou široko daleko! Co se jejich filmových postav týká, tak už Nikki Reed (22), Ashley Greene(23), Kellan Lutz (25) a Jackson Rathbone (25) svou velkou a nesmrtelnou lásku našli! Ale v osobním životě, stejně jako všichni smrtelníci, i oni svou spřízněnou duši pořád hledají a pokládají si stejné otázky jako ostatní! Jak mám svého idola oslovit? V jakém ohozu udělám nejlepší dojem? Jak se vyrovnám s rozchodem? BRAVO se jich na to zeptalo a ty se teď dozvíš, s jakými odpověďmi tahle čtyřka vyrukovala..

Co rozhodně ne!

Nikki: "Co fakt nesnáším, je, když mi kluk lže, a navíc si myslí, že to nepoznám! Ale to se, kluci, pletete: holky to na vás poznají vždycky! A další věc, která mě dokáže pořádně rozčílit, je, když chce, abych mu byla furt za zadkem! Své nezávislosti, kámošů a práce se nevzdám kvůli nikomu, ani kvůli své lásce!" 

Ashley: "Ze všeho nejhorší jsou namyšlení frajírci! A těch je v Hollywoodu fakt plno! Kluci, buďte proboha sami sebou a nekecejte o tom, co všechno umíte a kde všude jste už byli!"

Co je sexy?

Jackson: "Když chodím s nějakou holkou, je pro mě důležité, aby měla stejné zájmy jako já! Hlavně aby se jí líbil stejný styl hudby! Když bude umět hrát navíc na nějaký hudební nástroj, budu blahem bez sebe!"

Kellan: "Holka mých snů nemusí mít perfektní a sexy tělo, hlavní je, aby byla sebevědomá a věděla přesně, co chce!"

PINK - TĚLO POSETÉ MODŘINAMI!

29. května 2010 v 21:11 | barUsh |  >NEWS<
pink
Nové akrobatické kousky právě teď v sousedním Německu nacvičuje zpěvačka Pink (30).
A nedělá to jen tak pro zábavu, ale trénuje na světové turnéFunhouse Summer Carnival, které začíná už 29. května v Kolíně nad Rýnem.

20. července se Pink vrátí také do Prahy a prý se máme na co těšit! "Její show jsou známé tím, že jsou plné adrenalinu! Tahle bude ještě šílenější," slibuje zpěvaččin producent.

Přesné detaily sice úzkostlivě tajil, sama Pink však na twitter napsala: "Jééé!!!! Moje boky jsou ze včerješího tréninku zcela pokryté modřinami! Budu létat! Miluju být ve vzduchu, dělat různá salta a přemety. Těším se na zítra, na další trénink! A na celou tour!"

Zranění nejsou pro zpěvačku ničím novým! Při loňském turné Funhouse si uprostřed představení ošklivě poranila rameno a i přes šílenou bolest, si nechala paži jen zavázat a dozpívala koncert až do konce.Lady GaGa Live in Nottingham (VIDEOS)

29. května 2010 v 16:09 | barUsh |  >NEWS<
Tady jsou videa ze včerejšího koncertu Lady GaGa, kde se dokonce i rozplakala! Lady řekla, že její milovaný dědeček umírá a věnovala mu song "Speechless".
Lady řekla: "Věnuji tento song svému dědečkovi, který je na tom teď špatně.Můj táta je u jeho lůžka.Když budeme zpívat nahlas, možná nás uslyší."


Lady GaGa - NEW Tweet! (28/5/2010)

29. května 2010 v 16:07 | barUsh |  >TWITTER<
Lady GaGa poslala na svůj twitter novou zprávu!
--------------------------------------------------------------------------------------
"Malá monstra jste nejsladší, děkuji vám malé děti.http://twitpic.com/1rw7nj"

Premiéra videa ALEJANDRO už v pondělí???!!! (NEWS)

29. května 2010 v 16:01 | barUsh |  >NEWS<
Objevily se informace, že video Lady GaGa k singlu ALEJANDRO vyjde už toto pondělí 31.května 2010 ! Několik britských fanoušků to oznámilo hned po tom, co jim to Lady řekla na koncertě.GaGa řekla, že do premiéry zbývají 3 dny.

Od tanečníka Lady GaGa - Michaela Silase jsme se dozvěděli, že video bude dlouhé 7 minut a rovněž potvrdil premiéru v pondělí!

Překlad: Lady Gaga- Eh Eh (Nothing Else I Can Say)

28. května 2010 v 19:03 | barUsh |  >MUSIC<


Třešně,třešně,kvetou,kvetou
Gaa-Ga

Chlapče,měli jsme se fajn
A přeju Ti vše nejelpší
Na svojí cestě
Eh-eh

Nikdy jsem tě nechtěla zranit
Nikdy jsem si nemyslela,že by jsme spadli
Z místa
Eh-eh

Měla jsem něco,co miluju dlouho,dlouho
Ale mí přátelé mi říkají,že je něco špatně
Než jsem někoho potkala

A eh! Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Přeju si,abys mi nikdy nezmizel z cesty
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla

Ne,nestarám se o tebe
Jenom,že tyhle věci jsou komlikované
Eh-eh

Potkala jsem někoho rozkošného a zábavného
Bylo to vzájemné,ale bylo to o prachách
Eh-eh

A eh! Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Přeju si,abys mi nikdy nezmizel z cesty
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla

Měla jsem něco,co miluju dlouho,dlouho
Ale mí přítelé mi říkali,že je něco špatné
Než jsem někoho potkala

A eh! Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla
Eh-eh
Eh-eh
Přeju si,abys mi nikdy nezmizel z cesty
Eh-eh
Eh-eh
Není nic,co bych řekla

Třešně třešně,kvetou kvetou

Všechno co řeknu je eh


zdroj: Karaoketexty.cz

Nejvlivnější lidé planety: Clinton, Lady GaGa a Brazilský prezident

28. května 2010 v 16:46 | barUsh |  >NEWS<

L. Gaga
Americký časopis Time každoročně od roku 1999 sestavuje seznam nejvlivnějších lidí planety. Stovku osob pak člení do skupin lídři, hrdinové, umělci, myslitelé, sociální sítě či absolventi univerzity.

A letos jim vévodí jména jako Bill Clinton, Lady GaGa či Luiz Inácio Lula da Silva.

Posledně jmenovaný je nejvlivnějším mužem planety letošního roku na seznamu lídrů. Brazilský prezident prý proslul tím, že z Brazílie učinil nejnespravedlivější místo pro život na této planetě.

Americký prezident Barack Obama je přitom na čtvrté pozici vlivných mužů za šéfem společnosti Acer Group a admirálem Mikem Mullenem, který obhajuje novou politiku americké armády v přístupu ke gayům a lesbám. Tedy že by se homosexuální vojáci konečně mohli otevřeně hlásit ke své orientaci.

Nejvlivnějším mužem mezi hrdiny je pak Bill Clinton, následovaný korejskou krasobruslařkou Kim Yu-Na či íránským kandidátem na prezidenta Mírem Hosejnem Músávím.

A nejvlivnější celebritou letošního roku je po slávě toužící zpěvačka Lady GaGa.

Top 10 nejvlivnějších umělců podle magazínu Time pro rok 2010:

1. Lady GaGa
2. Conan O´Brien
3. Kathryn Bigelow
4. Oprah Winfrey
5. Valerij Abisalovič Gergijev
6. Robert Pattinson
7. Ashton Kutcher
8. Suzanne Collins
9. Taylor Swift
10. Neil Patrick Harris


zdroj:Super.cz