Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Záhadná smrt Emily Rose (příběh Emily Rose je zfilmovám - ,,V moci ďábla")

14. dubna 2010 v 15:55 | barUska |  >M-O-V-I-E<
Dívka z koleje hospitalizována po záhadné nemoci
TRANSCRIPT z místní Henderson TV News KGN

Emily Roseová, vysokoškolačka z Henderson, byla předmětem mnoha spekulací, když zničila relativní klid naší spící univerzity s hysterickou, nesouvislou a naprosto rušivou zprávou o napadení bytostí s démonickými silami.

Od doby toho incidentu, Emilyin stav se údajně zhoršil. Lékaři podávají zprávu, že zažívá násilné vize a halucinace. Po nových testech bezradní univerzitní doktoři nejsou o nic blíže k prognóze. Dr. Yolen, předseda neurologie, přehodnotil Emily jako trpící eventuálně epileptickou psychózou, ale zároveň připouští, že nikdy neviděl případ takovéhle závažnosti.

Oznámení od Carolyn Sorokinové

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Kněz zatčen pro úlohu v dívčině smrti
Malé město hledá odpověď

Od Cisto Ferra

Emily Roseová, jenž umřela ve velmi mladém věku 19 let, je zpět v titulcích. Malé hospodářství sekce jižní St. Paul. Tichý smutek nad ztrátou jejich rodné dcery, je teď pociťující ze zatčení otce Richarda Moorea. Moore je člověk, jenž byl jako jediný obviněn a to ze zabití z nedbalosti.. Pod jeho dohledem byla údajně přerušena její proti-záchvatová léčba a místo toho byla samotná Emily svěřena do rukou vyšších sil. Ezekiel Monroe, 67-letý farmář, jenž znal Moorea ze všech nejlépe, je ustálený: ,,Otec Moore vždycky tu byl nejen pro mne. Nenadávám na něj. Cokoliv udělal, tak mělo dobrý důvod. Já znám milující jádro toho muže. Budu se za něj modlit."

Nebyla stanovena žádná kauce.
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Policie odpověděla na zmatené volání,
Rodiče prohlašují svoji dceru za "posedlou"

Policie odpovídající na volání 911 přijela k univerzitě v Minnesotě. V ložnici objevili devatenáctiletou vysokoškolačku ve stavu maniakální hysterie. Polekaní sousedé vypověděli, že slyšeli zvuky násilnického útoku, proto vyrazili dveře za nimiž se ozývalo zběsilé volání. Podle zpráv, dívka, Emily Roseová, byla probuzena pachem kouře. Její sdělení indikovalo že něco vstoupilo do její ložnice, zatemnělo její myšlení, hodilo s ní dolů a zaútočilo na ní. Vyšetřovatelé nenašli hmotné důkazy po vloupání. Slečna Roseová byla vzata do UMC kde jí byla stanovena sedativa. Po sérii neprůkazných událostí byla propuštěna.
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Henderson Policejní oddělení

Důstojníci odpovídají na volání 911,
objevená osoba, Emily Roseová, ve státě (není zveřejněno kvůli ochraně osobních údajů - poznámka překladatele). Nereagovala na CPR. Byla transportována do okresního centra, kde byla přijata dopoledne v 11:37 hod. Volání 911 bylo obdrženo od jejího otce (opět neuvedeno ze stejného důvodu - pozn. překladatele) a její matky. Jediný způsobilý svědek byl rodinný kněz, otec Richard Moore. Po prvním výslechu detektivů, pravděpodobně příčinou smrti byl narůstající důsledek neposkytnuté lékařské pomoci. Detektivové kontrolovali rodinné obydlí a objevili roztříštěné sklo, krvavé skvrny na zdech, prasklá zrcadla, zvratky, tělesné sekrece na posteli a kytkách v ložnici nalezené Emily Roseové.


Image Hosted by ImageShack.us

Na úvod...

Image Hosted by ImageShack.us

Emily Roseová mohla být tvoje sestra, dcera nebo nejlepší přítelkyně. Co se jí stalo, mohlo se stát komukoliv a tohle je její příběh…

V extrémně vzácném rozhodnutí katolické církve, byla oficiálně uznána démonická posedlost 19-leté začínající vysokoškolačky. Vymítání Emily Roseové patří do kronik oblíbených soudních procesů, kdy kněz byl obviněn z nedbalosti s následkem smrti mladé dívky věřící ve svou posedlost. Film V moci ďábla byl natočen podle pravdivých událostí. Filmová hvězda Laura Linney jako advokátka, jenž vezme na sebe nesnadný úkol, obhájit kněze (Tom Wilkinson), jenž provedl kontroverzní exorcismus.

Ve výše zveřejněných příspěvcích budou následovat skutečné články z novin a obsah policejní zprávy. Skutečná jména byla pozměněna či vynechána kvůli ochraně osobních údajů jak tzv. Emily Roseové, tak i pozůstalých!

zdroj: yontalcar.sblog.cz
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anet anet | 26. března 2011 v 12:44 | Reagovat

viděla jsem ,,v moci ďábla'' a je to opravdu zdrcující. vše co prožívala je tam doslova a do centimetru znázorněné.
například škrábance na zdech jejího pokoje, i to jak to udělala, je tam každá minuta její posedlosti a abych pravdu řekla, jsem křesťanka a celému tomuhle příběhu o posedlosti emily rose věřím. zajímavé také bylo že věřila v boha, milovala ho i přes to co ji vybral za osud a když jí svatá marie nechala vybrat mezi pokračováním v utrpeních a tím že by to ukončila opustila své tělo a šla za němi do nebes
vybrala si pokračovat v útrobách 6ti démonu mezi kterými byl i sám lucifer!!

byla opravdu odvážná a je mi moc a moc líto že... i potom všem co udělala jen abychom začali věřit v boha i ďábla, v oba dva tyto světy které spojuje ten náš....... my stále nevěříme a shledaly jsme otce moorea vynným!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama