Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Paris Hilton má "nového" miláčka!

27. dubna 2010 v 18:22 | barUska |  >NEWS<

Potom, co se Paris Hilton a Doug Reinhardt loni několikrát rozešli a pak zase sešli, nikdo nevěřil, že rozchod, který přišel naposledy, myslí oba vážně! Ale bylo to tak, a Doug a Paris už randí s jinými.

Přestože se proslýchá, že tentokrát dostala kopačky Paris, depresemi ze ztráty miláčka rozhodně netrpí. Na páteční romantické večeři v luxusní restauraci Woo Lae Oak v Beverli Hills jí totiž dělal společnost model Jason Shaw!

Počkat! Ale s tím už přeci Paris chodila... Přesně tak! Její románek s Jasonem začal v roce 2001, vydržel víc než tři roky a zdá se, že mezi nimi stále něco je!

"Přišli kolem desáté na večeři a sedli se do boxu, kde je nemohl nikdo rušit," prozradila číšnice z Woo Lae Oak a pokračovala: "Paris měla sexy upnuté šaty. Vypadala nádherně a Jason z ní nemohl spustit oči."

"Celý večer se pak na sebe usmívali a zdálo se, že jsou oba dva velmi šťastní, že můžou být spolu," dodala ještě všímavá špionka z restaurace.

A co na to Parisini přátelé? Jsou štěstním bez sebe! O Dougovi totiž říkali, že ho víc zajímají peníze dědičky hotelového imperia, než ona sama, zatímco Jasona měli vždycky rádi. Uvidíme, jestli se k němu Paris vrátí...

Zdroj: Profimedia.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama