Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Justin Bieber ukázal tělo australským fanynkám!

27. dubna 2010 v 18:36 | barUska |  >NEWS<
Zatímco v USA chodí Justin neustále zahalený, v Austrálii se pěkně odvázal...
Do země klokanů zavítal na skok v rámci proma svého turné, ale kromě práce si dal také relax na australských prosluněných plážích. Hodil za hlavu všudypřítomné paparazzi i přihlížející fanoušky, skočil do kraťasů a užíval si volna se členy své výpravy. Ale především udělal svým odhalením radost fanynkám :)

Další Justinovou zastávkou byla Zoo Taronga v Sydney, která ho fakt dostala a soukromou návštěvu komentoval slovy: "Miluju exotická zvířata a být jim tak blízko, byl fantastický zážitek! Nejvíc jsem si užil setkání se slony, kterých jsem se mohl dotýkat. Byli úžasní a chtěl bych je mít doma. Museli by být ale trochu menší", dodal s úsměvem.

Justinův výlet do Austrálie ale přinesl i velké potíže policejním jednotkám a týmu, který tuhle akci zorganizoval. Stejně jako všude jinde na světě i tady má teenage idol tisíce fanynek, které by daly všechno za to se ho dotknout nebo ho aspoň vidět. Zkrátka BIEBER FEVER jak vyšitá!
A tak už na letišti došlo k nepříjemné situaci, kdy se dav fanynek rozrostl na neuvěřitelné 3000 a to bylo i na bezpečnostní opatření moc. V jednu chvíli šílící masa lidí protrhla zábrany a několik z nich bylo s pohmožděninami odvezeno do nemocnice!
Policie obvinila rodiče některých fanynek, kterým bylo kolem 12 let, že je vůbec pustili na takovou akci samotné a uvažuje dokonce o jejich trestním stíhání.

Justin byl z celé situace trochu rozladěný a v oficiálním prohlášení vzkázal svým zraněným fanynkám, že na ně myslí a doufá, že budou brzo fit.


Zdroj: isifa.com a profimedia.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama