Shlédni celou parodii na Stmívání zde.


Otestuj svoje IQ >zde<
.....
All rights reserved

Christina Aguilera: "Sex mě baví!"

28. dubna 2010 v 15:04 | barUska |  >NEWS<

Na velkolepý comeback se právě teď chystá Christina Aguilera (29) a zdá se, že mateřství ji vůbec nezměnilo. Pořád je maximálně rozjetá a co ji napadne, to se nestydí říct celému světu!

Tak to bylo i v rozhovoru pro americkou stanici Q 100, kde měla Christina mluvit hlavně o svém novém albu Bionic. Nakonec byla ale téměř celá show, o sexu!

"Jsem velmi sexuální člověk," přiznala se hned v první vstupu zpěvačka s tím, že si s manželem Jordanem Bratmanem užívají "nahaté neděle". Co to znamená? "Chodíme prostě po domě úplně nazí. I náš dvouletý syn Max!"

Christina si totiž myslí, že se sexuální výchovou je třeba začít už v dětství. "Když mám na sobě jen svou kůži, je mi naprosto skvěle, Max to ze mě vycítí a celý den se pak směje."

"Nikdy jsem se nestyděla a chci, aby můj syn byl taky takový," vysvětluje Xtina a dodává: "Vždyť na sexu a nahotě není nic špatného, tak nechápu, proč se kolem toho tolik nadělá!"

Nakonec ale na zpěvačku čekalo nepříjemné vysvětlování! V hudebním světě se totiž šušká, že její new CD kopíruje hudbu Lady Gaga! Co na to Christina? "Je to nesmysl a nebudu plýtvat dechem na to, abych k tomu něco říkala. Jsem na hudebním poli mnohem déle, mám svůj styl, svou hudbu, nějak se vyvíjím, ale nikoho nekopíruju. Moje práce mluví za mě!"

Zdroj: Sony Music


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama